Diament FORBESA 2024

Diament FORBESA 2024

Z radością informujemy, że drugi rok z rzędu, a trzeci raz w historii, spółka STRAPMET została laureatem nagrody "Diamenty Forbesa".
Otrzymaliśmy wyróżnienie za jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, które zalicza nas do prestiżowego grona najlepszych przedsiębiorców w kraju.

Bardzo nam miło, że działalność naszej firmy została zauważona oraz doceniona przez niezależnych ekspertów. Daje to nam dużą satysfakcję oraz motywację do dalszej pracy i stałego rozwoju.

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania dla naszych Klientów oraz partnerów biznesowych. To nasz wspólny sukces. Przyznany tytuł Diamentów Forbesa 2024 i 2023 otrzymaliśmy w dużej mierze dzięki Wam.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.